Pennsylvania

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Pennsylvania

Īpašums pārdošanai Pensilvānijā

Tā robežojas ar ziemeļiem ar Ņujorkas valsti un Erie ezeru, uz austrumiem ar Ņūdžersiju un Delavīru, uz dienvidiem ar Maryland un West Virginia, uz rietumiem ar Ohaio.

Ja jūs meklējat diezgan vietu, kur nopirkt savu īpašumu pārdošanai Pennsylvania varētu būt īstā vieta. Pensilvānija ir pazīstama kā Quaker State, un tā atrodas Amerikas Savienoto Valstu ziemeļaustrumu un centrālajos Atlantijas reģionos.

Tā ir slavena ar Liberty Bell štābu, bet valstij ir daudz ko piedāvāt.

Pensilvānija, kaut arī mazāka par citām valstīm, ir diezgan blīvi apdzīvota. Valsts ir ierindota 33 no 50 lieluma ziņā, bet tā ir 5. populārākā.

Pensilvānija ir labi izveidota, salīdzinot ar dažām "jaunākajām" valstīm vienā no 13 ASV sākotnējām kolonijām.

Valsts robežojas ar Erie ezeru un Delavēras estuāru, un tai ir vairāk nekā 100 jūdžu attālumā no krasta līnijas.

Pensilvānija ir rūpniecība bagāta valsts. Daži primāro nozaru piemēri, kas ietekmē Pensilvānijas ekonomiku, ir lauksaimniecība, azartspēles, kino un banku pakalpojumi. Ir arī daži vēsturiski piemēri no tērauda ražotājiem, īpaši Pitsburgā.

Bezdarba līmenis Pensilvānijā ir gandrīz līdzsvarā ar valsts vidējo rādītāju, kas liecina par veselīgu normālu tirgu. Pašlaik bezdarba līmenis valstī ir 4,8%, kas ir tāds pats kā pagājušajā gadā.

Pensilvānija redz reitinga likmes katram kontam valstī.

Pensilvānijā pārdodamā īpašuma vērtības ir pieaugušas laika posmā no viena mēneša līdz vienam gadam, un pat pēdējos 18 gados tās ir palielinājušās par vairāk nekā 78%. Tas nozīmē, ka 2000. gadā Pensilvānijā nopirktais īpašums tagad ir gandrīz divkāršojies.

Pensilvānijas nekustamā īpašuma tirgū 66% iedzīvotāju pieder savām mājām.

Cenu cēlonis ir prognoze priekšpilsētām daudzās Pensilvānijas daļās.

2018. gads, iespējams, būs gads, kad metropoles teritorijās dzīvojošo jauniešu tendence izzudīs un nolems apmesties saprātīgākajās piepilsētas mājvietās.

Pensilvānija piedāvā plašas iespējas dzīvot no mūsdienu pilsētām uz mazākām un gleznainām pilsētām, kā arī daudzām rūpniecības pilsētām. Tomēr dažas pilsētas tiek uzskatītas par iespējām.

Piemērs ir Chesterbrook, PA. Chesterbrook ir novērtēts kā labākā vieta, kur dzīvot Pensilvānijā, tāpēc tā ir ideāla pilsēta, lai atrastu īpašumu Pensilvānijā.

Mājokļa Chesterbrook vidējā vērtība ir augstāka par valsts vidējo, bet vairāk nekā 80% iedzīvotāju ir iekļauti viņu īres maksā. Tas ir labs rādītājs par saprātīgu līdzsvaru starp algām un ekonomiskajām izmaksām.

Houserville ir vēl viena lieliska vieta Pensilvānijā dzīvot. Houserville nekustamā īpašuma tirgus ir zemāks nekā pārējā valsts, bet pilsēta tiek uzskatīta par lielisku dzīves vietu.

Pieaugot izmaksām pilsētu teritorijās un palielinot piepilsētas pilsētas vēlmi, būs interesanti redzēt, kā Pensilvānijas nekustamā īpašuma tirgus notiks 2018. un 2019. gadā.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 15438

PARDOŠANA Villa, Pennsylvania, Filadelfia, Philadelphia, West Mount Airy,19119

926,286.51EUR
PARDOŠANA
Villa

406.45 m²
Don ~ ~ ~s sMiss šo Lovely, būtisks Philadelphia Home ieslēgtu Serene Property! Šī skaisti-Maintained Center Hall Colonial izstaro savu sākotnējo šarm...
UNAVAILABLE
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB